2014 Taç Nevresim Takımları

Tekstil sektörünün lider ismi taç, 2014 yılı koleksiyonuyla ev tekstili konusunda hanımların bir kez daha tercihi oluyor. Özellikle brillant perde modelleri ile ev hanımlarının gözdesi olmayı başaran taç, diğer tekstil ürünlerinde de benzer modern tasarımları ile bu alanda lider konuma gelmeyi başarıyor.

2013 yılı koleksiyonu ile kendi estetik anlayışını ispatlayan ve bu başarısını 2014 yılı koleksiyonuyla bir kez daha sürdüren taç, nevresim takımları ile şimdiden tercih listesinde zirveyi oynuyor. Sade renk tonları, canlı desenler, estetik tasarımlar ve bunlarla birleşen taç kalitesi, geçtiğimiz yıl olduğu gibi, nevresim takımı modelleri konusunda da hanımların tercihi olmayı başarıyor.

Bu modeller arasından derlediğimiz ve özel taç’ın özel koleksiyonunda derlediğimiz örneklere aşağıdaki galeriden göz atabilirsiniz. İşte 2014 taç nevresim takımları:

2014 Taç Nevresim Takımları GalerisiBENZER KONULAR

2014 Taç Nevresim Takımları makalesi kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
2014 dekorasyon önerileri
Dekorasyon Örnekleri

Dekorasyon Örnekleri - XIII Dekorasyon örnekleri serimizin bugünkü bölümünde ilginç koltuk tasarımları arasından derlediğimiz örnekleri paylaşacağız. Dünya çapında hizmet veren...

Kapat