2014 Saray Halı Modelleri

Halı, yolluk ve kilim konusunda sektörün öncü firmalarından biri olan saray halı, 2014 yılı halı koleksiyonunda da birbirinden şık tasarımlara ve sade renklere sahip halı modelleri ile hanımların beğenisini kazanmayı başarıyor. 2013 yılında oldukça renkli modelleri ve modern tasarımları ile büyük beğeni toplayan saray halı, 2014 yılında daha sade renkler, modern ve sade tasarımlar, el işi desenlerin yer aldığı koleksiyon ile karşımıza çıkıyor.

Krem, yavruağzı, kahve, gri, beyaz gibi mat ve sade renkleri tercih eden saray halı modelleri, renkleri ile olduğu kadar özgün tasarımları ve tasarımlarında kullandığı Anadolu motifi desenleriyle de özellikle hanımların beğenisini kazanmayı başarıyor. İşte büyük beğeni toplayan birbirinden şık 2014 saray halı modelleri:

 

2014 Saray Halı Modelleri Galerisi

Bir önceki yazımız olan 2014 Padişah Kilim Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.2014 Saray Halı Modelleri makalesi Ana Sayfa, Halı Modelleri kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
2014 doğtaş kitaplık
2014 Doğtaş Kitaplık Modelleri

Genç odaları başta olmak üzere birçok evin vazgeçilmez mobilya ve aksesuarlarından olan kitaplıklar, doğtaş mobilya koleksiyonunda da önemli bir yer...

Kapat