2014 Merinos Yolluk Modelleri

Halı modellerinin yanı sıra antre, banyo, kiler ve kapı girişi gibi bölgeler için kilim, yolluk ve paspas modelleriyle de beğeni toplayan merinos, 2014 yılı koleksiyonunda yer alan kaymaz yolluk modelleri ile şimdiden dikkat çekmeye başladı. Farklı zeminlere uygun yapısı ile kayma sorununu ortadan kaldıran merinos yolluk modelleri, yalnızca kayma sorunu konusunda değil, tasarım konusunda da evinize farklı bir hava katmak için eşsiz bir seçim.

Renk konusunda oldukça başarılı bir çizgide ilerleyen merinos, tasarım konusunda da farklı figürleri işleyen, bunları kendi tasarım anlayışına göre yorumlayan nadir firmaların başında geliyor. 2014 yılı koleksiyonunda da benzer şekilde özgün tasarımlar ile karşımıza çıkan merinos, yolluk modellerinde de benzer şekilde özgün tasarımlarla 2014 yılına merhaba diyor. Biz de bu şık ve modern tasarımlara sahip modeller arasından yaptığımız derlemeyi sizlerle paylaşıyoruz. İşte 2014 merinos yolluk modelleri:

2014 Merinos Yolluk Modelleri Galerisi

Bunlar aranarak gelindi :merinos yolluk modelleri,merinos yoluk model,

BENZER KONULAR

2014 Merinos Yolluk Modelleri makalesi kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
2014 halı modelleri
2014 Merinos Halı Modelleri

2013 yılı koleksiyonu ile birçok ev hanımının beğenisini kazanan merinos halı, 2014 yılı koleksiyonu ile bir kez daha dikkatleri üzerine...

Kapat