2014 Merinos Halı Modelleri

2013 yılı koleksiyonu ile birçok ev hanımının beğenisini kazanan merinos halı, 2014 yılı koleksiyonu ile bir kez daha dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Bu yıl renk konusunda daha mat ve sade renkleri tercih eden merinos, desen konusunda ise oldukça zengin bir içerik ile karşımıza çıkıyor. Yerel motiflerle bezenen merinos halı modelleri, Anadolu motiflerinin yanı sıra el işçiliği ile dokunmuş özel serisiyle de beğeni topluyor.

Genellikle modern tasarımları ile dikkat çeken merinos, yerel motiflerle bezenmiş halı modelleriyle de dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Renk konusunda bu yıl daha sade, daha modern ve zarif tonlara eğilen merinos, tasarım konusunda yarattığı harikalar ile her eve ve her tasarıma uygun modelleri ile evinize farklı bir hava katmanız için ideal bir seçim. Biz de bu şık tasarımlara sahip halı modelleri arasından küçük bir eleme yaptık. İşte 2014 merinos halı modelleri:

 

 

2014 Merinos Halı Modelleri Galerisi

Bir önceki yazımız olan 2014 Halı Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.2014 Merinos Halı Modelleri makalesi Ana Sayfa, Halı Modelleri kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
2014 aksesuar modelleri
İstikbal Aksesuar Modelleri

Demirbaş mobilyaların ardından sıra geldi aksesuar modellerine. Mobilya gruplarındaki başarısını aksesuar modellerinde de ispatlayan istikbal mobilya, bu yıl çok daha...

Kapat