2014 Köşe Takımları

Salon ve oturma odalarının yanı sıra amerikan tipi mutfaklar için de kullanabileceğiniz köşe takımları, 2014 yılı mobilya ve dekorasyon firmalarının modern koleksiyonları arasında yerini alıyor. Bu yıl modern ve estetik tasarımları ile benzersiz tasarımlara imza atan mobilya, dekorasyon ve aksesuar firmaları, tasarladıkları 2014 köşe takımları ile evinizin salon, oturma odası ve mutfağı için eşsiz güzellikteki tasarımlarını çok daha şık bir şekle dönüştürecek nitelikte.

Biz de bu yıla damga vuracak nitelikteki bu tasarımlar arasında öne çıkan köşe takımı modelleri arasından bir derleme hazırladık. Salon ve oturma odalarınız başta olmak üzere mutfaklarınız için de uygun tasarımlara ve canlı renklere sahip köşe takımlarına aşağıdan göz atabilirsiniz. İşte birbirinden canlı renklere ve modern tasarımlara sahip 2014 köşe takımları:

2014 Köşe Takımları Galerisi

Bir önceki yazımız olan 2014 İkea Yemek Masası Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.2014 Köşe Takımları makalesi Ana Sayfa, Mutfak kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
2014 kanepe
2014 Kanepe Modelleri

Mobilya grupları arasında bu yıl tasarımları ve konforlu yapıları ile dikkat çeken kanepe modelleri, renk ve tasarımları ile evlerinize hayal...

Kapat