2014 İstikbal Pike Modelleri

İnce dokuma yapısı ile serin yaz gecelerinin battaniyesi olarak tanımlayabileceğimiz pike modelleri, istikbal mobilyanın 2014 yılı koleksiyonunda hem yazlık, hem de kışlık olmak üzere iki farklı dokuma modeli ile karşımıza çıkıyor. Yalnızca mevsimsel çeşitlilik değil, renk ve desen konusunda da birçok alternatif sunan istikbal pike modelleri, pamuksu yapısı sayesinde hem gece boyu rahat bir şekilde uyumanızı sağlar, hem de vücut ısınızı koruyarak soğuğa karşı korumanızı sağlar.

Geçtiğimiz yılki koleksiyonunda da yer eden pike modelleri, bu yıl çok daha renkli ve alternatif desenlerin yer aldığı modeller ile karşımıza çıkıyor. Özellikle canlı renklerin yer aldığı istikbal pike modelleri, desen konusunda da çok çeşitli bir tercih imkânı sunuyor. Biz de şimdiden görücüye çıkan bu modeller arasından bir derleme yaptık. İşte 2014 istikbal pike modelleri:

2014 İstikbal Pike Modelleri Galerisi

Bir önceki yazımız olan 2014 İstikbal Çarşaf Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.2014 İstikbal Pike Modelleri makalesi Ana Sayfa, İstikbal kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
2014 dekorasyon önerileri
Dekorasyon Örnekleri

Dekorasyon Örnekleri - VIII Yeni bir dekorasyon örnekleri serisi ile karşınızdayız. Serimizin bu bölümünde 2014 yılı mobilya ve aksesuar tasarımlarına...

Kapat