2014 Bellona Yatak Odası Takımları

2013 kreasyonu ile ev hanımları kadar beylerin de ilgisini çeken bellona, görücüye çıkan yatak odası takımları ile 2014 yılında da fenomen hâline gelecek nitelikte tasarımları göz dolduruyor. Bu yıl tasarım konusunda önceki koleksiyonlarda da olduğu gibi modernlik ve sadelik esintilerini kendi mobilya sanat anlayışı ile birleştiren bellona, renk konusunda da yatak odası takımlarının ruhuna uygun şekilde loş ve pastel tonları seçmiş durumda.

Geçtiğimiz yıl öne çıkan canlı renklerin yerini, bu yıl daha sade, daha göz alıcı ve zarif tonlar alırken, tasarım konusunda da benzerlikler öne çıkıyor. Ana mobilya gruplarının yanı sıra çeşitli dekoratif aksesuarlar ve mobilyalar ile zenginleşen tasarımlar, yatak odasında farklı bir hava yakalamak isteyen çiftler için doğru tercih niteliği taşıyor.

Biz de bu modern ve loş esintilerin hâkim olduğu tasarımlar arasından bir derleme yaptık. İşte 2014 bellona yatak odası takımları:

  

2014 Bellona Yatak Odası Takımları Galerisi

Bir önceki yazımız olan 2014 Bellona Puf ve Berjer Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.2014 Bellona Yatak Odası Takımları makalesi Ana Sayfa, Bellona kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
2014 bellona berjer modelleri
2014 Bellona Puf ve Berjer Modelleri

2014 sandalye modelleri ile gençlerin ilgisini çekmeyi başaran bellona, puf ve berjer modelleriyle de hanım ve beylerin beğenisini kazanmayı başarıyor....

Kapat