2014 Bellona Salon Takımları

Bellona Premium Serisi

Modern ve estetik tasarımlarının yanı sıra yılların tecrübesi ve ortaya koyduğu kalite farkı ile milyonların beğenisini kazanan ve 2013 yılında da tercih edilen bellona mobilya, 2014 yılı koleksiyonu ile bir kez daha dikkatleri çekmeyi başarıyor.

Geçtiğimiz yıl oldukça şık ve estetik tasarımlar ile ev hanımlarının tercihi olan bellona, 2014 yılı koleksiyonu ile bir kez daha hanımların gönlünü kazanmayı başarıyor. Özellikle mobilya gruplarındaki tasarım başarısını yılların tecrübesi ile harmanlayan bellona, 2014 yılı koleksiyonunda yer verdiği premium serisi ile lüks ve modern tasarıma meraklı dekorasyon tutkunlarının da ilgisini çekmeyi başardı.

Biz de bu modeller arasından sizler için küçük bir derleme yaptık. Aşağıdan göz atabileceğiniz galeride, bellona mobilyanın 2014 yılı koleksiyonunda yer alan premium serisi koltuk takımlarından oluşan salon takımları mevcut. İşte 2014 bellona salon takımları:

2014 Bellona Salon Takımları Galerisi

Bir önceki yazımız olan 2014 Merinos Tekli Koltuk Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunlar aranarak gelindi :istikbal salon takımları,Bellona Salon Takımı 2014,

2014 Bellona Salon Takımları makalesi Ana Sayfa ve Bellona ve Koltuk kategorilerinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
ikea mutfak modelleri ve fiyatları 2013
İkea Mutfak Modelleri

Modern ve işlevsel tasarımları ile binlerce ev hanımının tercihi olan ikea, 2014 yılı koleksiyonuyla bir kez daha gönüllere taht kuracak...

Kapat