2014 Bellona Salon Takımı Modelleri

2013 mobilya ve dekorasyon grupları çerçevesinde renkli ve uyumlu kreasyonu ile göz dolduran bir şenliğe imza atan bellona, 2014 yılında da birbirinden şık oturma grubu ve salon takımı modelleri ile karşımıza çıkıyor. Estetik ve modern dizaynının öncülerinden biri olan bellona, 2014 bellona salon takımı modelleri yelpazesiyle de modernizme göz kırpıyor. Özellikle renk tonları ve renk uyumu konusunda oldukça başarılı modellere imza atan firma, 2014 kreasyonunda da minimalist bir tasarım benimsemiş.

Açık, göz yormayan ve göz alıcı bir renk uyumunu benimseyen 2014 bellona salon takımı modelleri, estetik ve konfor harikası tasarımlara sahip olmasının yanı sıra salonlarınıza kattığı şık havayla da size yeni bir tasarımın kapısını aralıyor. Fonksiyonellik için küçük ayrıntılara verilen önemin yanı sıra konfor açısından da oldukça verimli bir sonucun yansıtıldığı 2014 bellona salon takımı modellerinden bazı seçkileri sizin için derledik. İşte o örneklerden bazıları:

2014 Bellona Salon Takımı Modelleri Galerisi

Bir önceki yazımız olan 2014 Bellona Oturma Grupları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.2014 Bellona Salon Takımı Modelleri makalesi Ana Sayfa, Bellona kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
2014 bellona oturma grupları ve fiyatları
2014 Bellona Oturma Grupları

Geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezonda da renk uyumu ve aksesuarlardaki estetik anlayışı ile hanımların gözdesi olan 2014 bellona oturma...

Kapat