2014 Bellona Oturma Grupları

Geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezonda da renk uyumu ve aksesuarlardaki estetik anlayışı ile hanımların gözdesi olan 2014 bellona oturma grupları, rengârenk bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor. Özellikle koltuk ve aksesuarlarda tercih edilen açık renkler salon ve oturma odalarınıza uyumlu bir canlılık katarken, estetik açısından besleyici birer figür olan aksesuarlar da, oldukça şık tasarımlara sahip. Tasarımlarıyla olduğu kadar fonksiyonellikleri ve konforlarıyla da dikkat çeken 2014 bellona oturma grupları, estetik ve rahatlığın tek potada eritilmiş hâli olarak tanımlanabilir.

Geçtiğimiz senenin salon takımı modelleri ve oturma grubu modellerinde olduğu gibi küçük ayrıntıların da önemli bir yer kapladığı 2014 bellona oturma grupları, farklı renk uyumlarının yanı sıra tematik anlamda da farklı bir yelpazeye sahip. Açık renk uyumun yanı sıra koyu renkli koleksiyonların da öne çıktığı 2014 bellona oturma gruplarından sizin için derlediğimiz birkaç örneği paylaşmak istiyorum. İşte 2014 bellona oturma gruplarından birkaç örnek:

2014 Bellona Oturma Grupları Galerisi2014 Bellona Oturma Grupları makalesi Ana Sayfa ve Bellona ve Koltuk kategorilerinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
gokkusagi-oymali-hali
2014 Kaşmir Halı Modelleri

Birçok halı markası ve binlerce model söz konusu. Bugün sizler içi lider firmalardan biri olan kaşmir halının modellerini tanıtacağım. Evimizin...

Kapat