2014 Bellona Koltuk Takımları

Mobilya gruplarındaki başarılı tasarımları ile öne çıkan bellona, 2014 yılı koleksiyonuyla bir kez daha bu alandaki başarısını kanıtlıyor. Geçtiğimiz yıl sade tasarımlar ve renklerden oluşan mobilya gruplarıyla sektördeki beğeni çıtasını hayli yükselten bellona, 2014 yılı koleksiyonuyla yeni zevklere ve tercihlere de yeni kapılar aralıyor.

Özellikle salon takımları, koltuk takımları, yatak odası ve genç odası takımlarında oldukça başarılı mobilya tasarımlarına imza atan bellona, duvar üniteleri ve çeşitli dekoratif mobilya ve aksesuarlarda da oldukça başarılı örnekler ile karşımıza çıkıyor.

Mobilya gruplarında öne çıkan salon takımı modelleri, ve koltuk takımları ile 2014 yılı koleksiyonuna dair ipuçları veren bellona, görücüye çıkan koltuk takımı modelleri ile şimdiden geniş bir kitlenin beğenisini kazanmayı başarıyor. Biz de bu modeller arasından görücüye çıkan ve beğeni toplayan örneklerden bir derleme hazırladık. İşte 2014 bellona koltuk takımları:

2014 Bellona Koltuk Takımları Galerisi

Bir önceki yazımız olan 2014 Bellona Salon Takımları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunlar aranarak gelindi :istikbal koltuk modelleri,istikbal koltuk takımı,salon koltuğu isimleri,

2014 Bellona Koltuk Takımları makalesi Ana Sayfa ve Bellona ve Koltuk kategorilerinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
2014 istikbal salon takımları
2014 Bellona Salon Takımları

Bellona Premium Serisi Modern ve estetik tasarımlarının yanı sıra yılların tecrübesi ve ortaya koyduğu kalite farkı ile milyonların beğenisini kazanan...

Kapat