2014 Bellona Kanepe Modelleri

Her sezon olduğu gibi bu sezonda da birbirinden şık tek, iki ve üç kişilik şık ve konforlu kanepeleri ile hanımların beğenisini kazanan bellona, 2014 yılında da birbirinden şık kanepeleri ile göz dolduruyor. Bu sezonda da koyu ve açık tonlu renkleriyle farklı zevklere uygun modelleri ile dikkat çeken 2014 bellona kanepe modelleri, her sene olduğu gibi bu sezonda da şıklığın, zarafetin ve modernizmin yanı sıra konforlarıyla da tercih nedeni oluyor.

Bu sezon daha çok öne çıkan modeller arasında yer alan sade ve canlı renkler, tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Özellikle canlı renklerle oturma odası ve salonlarınıza farklı bir hava katmanın en şık yolu olan 2014 bellona kanepe modelleri, aradığınız konforun, şıklığın ve estetiğin adresi hâline geliyor. Biz de bu şık tasarımlardan bir seçkiyi sizinle paylaşmak istedik. İşte o birbirinden şık modellerden bir seçki:

2014 Bellona Kanepe Modelleri Galerisi

Bir önceki yazımız olan 2014 Halı Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunlar aranarak gelindi :bellona 2 kişilik kanepeler,bellona iki kişilik kanepe,

2014 Bellona Kanepe Modelleri makalesi Ana Sayfa ve Bellona ve Halı Modelleri kategorilerinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
aksesuar
Birbirinden Şık Dekoratif Aksesuarlar

Şık bir tasarımın vazgeçilmez detayları arasında yer alan aksesuarlar, kişisel kullanımda olduğu kadar mobilya ve dekorasyon konusunda da tercih edilen...

Kapat